شبکه اجتماعی ملودی پاتوق به عنوان یک رسانه اجتماعی فارسی زبان تلاش کرده است با منابع محدودی که در اختیار دارد,محیط سالم و امنی را برای کاربران فارسی زبان فراهم آورد.
محیط امن,حفظ حریم خصوصی کاربران,امکانات و خدمات قابل مقایسه با شبکه های معروف و.. از مواردی است که باعث میشود کاربران فارسی زبان از شبکه های غیر بومی و زبان بیگانه بی نیاز باشند.

شبکه اجتماعی ملودی پاتوق یک شبکه خصوصی بوده و به هیج نهاد,ارگان,ائتلاف و گروهی وابسته نیست و همواره تلاش کرده است که بتواند محیطی آزاد برای نشر محتوای سالم را در اختیار شما قرار دهد.
شبکه ملودی پاتوق همواره رایگان بوده و رایگان خواهد ماند.بدون وجود تبلیغات اجباری و آزاردهنده,بدون هزینه فعالیت و کاربری,و.. به صورت رایگان منابع عظیم خود را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.
 
ساخت,طراحی,پشتیبانی و نگهداری این شبکه گسترده نیاز به هزینه بالایی دارد که تا کنون توسط مدیران با منابع محدودی که وجود داشت تامین میشد اما با گسترش و افزایش تعداد کاربران و بزرگ شدن این شبکه,هزینه ها نیز بالاتر میرود و به طور طبیعی یک یا دو نفر نمیتوانند پاسخگوی نیاز مالی این شبکه باشند.
لضا این بخش ایجاد شده است تا عزیزانی که به پایداری شبکه علاقه مند هستند بتوانند حمایت های مالی خود را از این طریق انجام دهند.
 
 
سایتهای مشابه عمدتا از طریق تبلیغات اجباری یا دریافت هزینه در قبال فعالیت کاربران,منابع مالی خود را تامین میکنند اما ملودی پاتوق در تلاش بوده است که همواره "آزاد" و "رایگان" باشد.
 
شما میتوانید مبلغ مورد نظر خود را از طریق فرم زیر انتخاب و آن را توسط کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.پرداخت توسط شرکت معتبر پای پال انجام خواهد شد و صفحه پرداخت نیز توسط پروتوکول SSL رمزنگاری شده است تا امنیت آن افزایش یابد و همچنین توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته است.
 
ملودی پاتوق آزاد و رایگان,نیازمند یاری شماست.. .